אודות המשרד

הסטודיו של "חומר ורוח" ממוקם במושבה הגרמנית- פינת חמד יפיפיה ותוססת בלב ירושלים. עיצובו האקלקטי משקף את הטעם שלי ואת הרוח העיצובית של המשרד, ומהווה לי ולצוות כולו מקור של השראה וחוויית עבודה.

הסטודיו מתמחה בעיצוב בתים כוללני שלוקח את הפרוייקט משלב השרטוט והתוכניות ועד לפרט האחרון של ההלבשה והום סטיילינג- לקבלת בית מסוגנן ומעוצב מא' ועד ת'. מכאן האהבה והמומחיות שלנו בעיצוב בתים לתושבי חו"ל, עיצוב צימרים ודירות נופש להשקעה, וכן עיצוב בתים פרטיים ודירות מגורים- בתשומת לב אוהבת עד לפריט הקטן האחרון.

בנוסף אנו מציעים גם שרותים נקודתיים כמו שרטוט והכנת סט תוכניות/ ליווי בבחירת חומרים /שירותי הום סטיילינג וכו'.

כל תהליך עיצוב דורש סבלנות ומסירות, אולם הפרוייקטים הייחודיים בהם עוסק הסטודיו מתאפיינים בצורך זה במידה רבה אף יותר. אנו מודעים לכך, ומגיעים לכל פרוייקט מתוך הכלה מלאה ונכונות לעבור את התהליך במלואו, הן ממקום של מתכנן והן ממקום של לקוח. אנו קשובים לרצונות, לצרכים, לקשיים ולאתגרים של כל אחד מלקוחותינו, ופותרים אותם ברגישות ובהתמסרות. מעבר לידע ולכלים המקצועיים שמציע הסטודיו, אני משלבת גם את החוזקות האישיות שלי, המעניקות ללקוחותינו יצירתיות, טעם טוב, דיוק, אכפתיות, השקעה מכל הלב, סבלנות והכלה.

התהליך מתחיל בהכרות מעמיקה עם הלקוח, כדי להגיע לעיצוב שמשקף את הפנימיות, הערכים, החלומות, הצרכים, וסגנון החיים הייחודי לכל לקוח. זהו מסע משותף המתחיל בחלום ומסתיים בסיפוק ובשמחה הדדית. לאורך המסע נגלה המון יופי, נחשף לחומרים מרהיבים, לרעיונות יצירתיים ולטעמה של אסתטיקה משובחת. כמו בכל מסע, יהיו גם רגעים מתסכלים, אולי גם טעויות לפעמים, התלבטויות, רגשות לא פתורים- אולם בסוף התהליך נשאר עם תוצאה מיוחדת ומרגשת, שקושרת יחד את כל הקצוות, עונה על כל השאלות, מכילה בתוכה חוויות וזכרונות, ומוציאה לאור חלום כמוס שהיה שרוי עמוק בתוכינו.

הסטודיו מאפשר ללקוחות לעבוד עם קבלנים ואנשי מקצוע שנבחרו על ידם, בפיקוח עליון שלנו, אולם נזמין את אלה שחפצים בכך, לעבור "חוויה מתקנת" לכל הנושא הטעון של שיפוץ ובניה, ולעבוד עם אנשי המקצוע המעולים שלנו. בעלי מלאכה שיודעים לספק עבודה איכותית, מדוייקת, לעמוד בלוחות זמנים ולעבוד ביחסי אנוש נעימים במיוחד.

buy essay english essay writing write essay for me online essay writer