אידאולוגיה עיצובית

 

חומר ורוח

עולם העיצוב מושתת על שימוש רב בחומרים. אולם מבחינתי, וכך אני מנחה גם את הצוות שלי, עיצוב הוא קודם כל שאלה של איזון.  בעיני, החומר הוא הכלי שאליו יוצקים את הרוח, האווירה והמשמעות. בעיצוב שלנו אנו נותנים דגש על איזונים ויוצרים את החיבור הזה, שגורם לבית להראות לא רק מעוצב ואסתטי, אלא גם מלא עומק, סיפור ושאר רוח. אנו מתמקדים בלקוחות שמרגישים את הצורך הזה בעיצוב שאני מכנה אותו "עיצוב משמעותי".

מעניין במיוחד להציץ בלוחות השראה אמיתיים שעיצבתי ללקוחותי, ולראות את החלל האמיתי שנולד בעקבות כך. חלל שמשקף את הרוח, האווירה והמשמעות שמעבר לקירות, לריצוף ולרהיטים. עוד על החיבור הזה שבין חומר לרוח ועל עיצוב משמעותי תוכלו לקרוא בבלוג שלי .

 

עיצוב קונספטואלי

אני רואה את הקונספט כעולם של תוכן התורם למימד ה"רוח" בעיצוב. עיצוב קונספטואלי אופייני לבתי נופש וצימרים בשל העומק והעניין שהוא מעניק לחלל, ואני מרבה לעשות בו שימוש מרגש גם בבתים פרטיים ובדירות מגורים, כאשר אני שותפה מלאה גם לאבזור והלבשת החלל באלמנטים משלימים לתוצאה יוצאת דופן.

 

אסתטיקה פונקציונאלית

לאסתטיקה ולסדר המובנים בחלל בו אנו חיים ומתנהלים, יש תפקיד והשלכות על אורח חיינו. לפן העיצובי השלכות על מצב הרוח ועל האנרגיות הזורמות בין בני המשפחה. אסתטיקה בבית מזמינה רגעי משפחה חמים ונעימים של "ביחד". היא יוצרת מקום רגוע ומזמין לנוח, להתמלא כוחות, לתת ולקבל אהבה. לעומת זאת, אני מאמינה שיש להקדיש תשומת לב רבה לא פחות, לסדר הפיזי ולשימושיות של הבית. היעילות התפקודית משרתת את בני הבית בפונקציונליות חכמה, ובכך מביאה עמה רוגע אישי ואיכות חיים לא פחות מן העיצוב. גם כאן, מתוך החיפוש המתמיד אחר איזון בעיצוב, אני מעצבת תמיד מזווית של אם ובעלת משפחה, ופועלת מתוך מחשבה פרקטית פונקציונאלית, לצד האסתטיקה העיצובית.

 

"הישן יתחדש והחדש יתקדש."  הרב אברהם יצחק קוק

הסגנון שלי מתמקד בנקיון עיצובי, שימוש בחומרים טבעיים, טקסטורות, צבעוניות זהירה, נגיעות של וינטאג'- מראה חמים, נקי ואלגנטי, בעל עומק, משמעות וסיפור.

buy essay english essay writing write essay for me online essay writer