עיצוב  דירות ובתי מגורים

 

 עיצוב עד הפנים, הום עד הסטיילינג

התפיסה שלי בעיצוב בתים פרטיים ודירות למגורים היא רחבה מאד- לראות את המכלול וליצור חלל מושלם, כזה שיוצר אווירה, מלא בשאר רוח, ומספר סיפור.

לצורך כך אני מלווה את הלקוח משלב התכנון והשרטוט ועד להלבשת הבית בפרטים הקטנים שלו. שירות של עיצוב הבית מא' ועד ת'. לא עוד חללים משופצים בטוב טעם, בהם נחים "באופן זמני" כסאות כתר פלסטיק ושולחנות מתקפלים לאורך חודשים ארוכים- שהופכים לשנים…

אני מאמינה שבית צריך להרגיש כמו בית. מלא וממלא. ששירות של עיצוב דרוש כדי ליצור את השלם המושלם, בו כל רהיט לא רק משתלב, אלא ממש תורם אקטיבי לעיצוב. בו כל פריט דקורציה וטקסטיל נבחר באותו טעם עיצובי מנחה, ונתלה או הונח בדיוק במיקום הנכון.

השרות שלי מתחיל ביציאה למסע משותף, תוך הכרת הלקוח, חלומותיו, ערכיו וסגנון חייו. נכין תוכניות עבודה מסודרות, כתבי כמויות והכנה מלאה ליציאה למכרז קבלנים, על מנת שתוכלו לקבל הצעות מחיר ספציפיות ומותאמות פרוייקט. הצעות כאלה מאפשרות ללקוח להשוות מחירים בצורה ריאלית ולהגיע להצעות מחיר מדוייקות, עובדה שחוסכת הפתעות לא נעימות בסוף התהליך. בהמשך אבצע פיקוח עליון אחת לשבוע, אלווה בבחירת החומרים, ובהמשך- גם בחיפוש ובבחירה של רהיטים ואבזור להום סטיילינג. שרות זה מוענק על ידי ללא הגבלת פגישות כמקובל  במקרים דומים. בפרוייקט כזה אני אתכם מהתחלה ועד הסוף. והסוף חשוב לי, לא פחות מאשר לכם. לפעמים אפילו יותר…

 

בית שמרגיש כמו נופש, נופש שמרגיש כמו בית

המומחיות שלי בעיצוב צימרים ודירות נופש, כמו גם בשיפוץ ואבזור של בתים לתושבי חו"ל, משפיעה גם על הבתים הפרטיים ודירות המגורים אותם אני מעצבת ללקוחותי. באותה תפיסה עיצובית כוללת אני אוהבת לגרום להם להרגיש מלהיבים ומיוחדים כמו "נופש". בית שלא רוצים לצאת ממנו. הוא מעוצב נפלא, מרגיש מרתק, נח, מרגיע ויפה- מקום שפשוט כיף לחזור אליו ולהתרווח בו, בכל יום מחדש.

buy essay english essay writing write essay for me online essay writer