עיצוב צימרים ודירות נופש

 

כשעיצוב ונופש נפגשים 

השנים בהן אני משלבת ניהול עצמאי של דירות נופש להשכרה בירושלים לצד משרד לעיצוב פנים, תרמו את הידע והנסיון הייחודי הכרוך בעיצוב של יחידות כאלו.

בניגוד לבית, שהעיצוב שלו רגשי ופנימי מאד- מקום שבו עלי לאהוב בו כל פרט, כדי לחיות איתו יום יום בתחושת מלאות ושמחה- לעיצוב של צימרים או דירות נופש להשקעה, יש היבט אחר: עסקי, רווחי וכלכלי מאד. ההיבט העיצובי משחק חלק גדול באווירה שרוצים לשדר ומשפיע על התמחור הסופי של היחידה לשוכר, אולם מה שיכריע את הכף היא הבנת הרווחיות של פרוייקט שכזה.

בין אם אלו צימרים המיועדים לנופש רגוע וכפרי, ובין אם מדובר בדירות נופש אורבניות ותוססות לשהות אורחת בעיר הגדולה, המטרה היא אחת: ליצור חללים מזמינים, מעוצבים ומבוקשים- שיצדיקו את ההשקעה ויחזירו אותה בגדול.

לקוחות מתחום הנופש מחפשים נוחות ואיכות ברמה גבוהה מאד, לצד עניין עיצובי- משהו מקורי ומרתק שאין להם בביתם. מעין בית חלומות לתקופה קצרה. כאן משתלב העיצוב הקונספטואלי האהוב עלי כל כך, ואופייני מאד לצימרים ולדירות נופש. עיצוב סביב קונספט מעביר מסר מרתק של ענין ותוכן ליחידת הנופש, ובכך תורם רבות לסיפור שהיא מספרת לשוכר ולרמת הנחשקות שלה בעיניו.

כחלק מהתהליך נפגש עם המשקיע, נכיר את הנכס, נגדיר את התקציב, הצפיות והקונספט- ובהתאם לכך נעצב חלל ייחודי, מקסים ומזמין, שישרת את בעליו ויהווה מקור הכנסה רווחי וכלכלי.

buy essay english essay writing write essay for me online essay writer