עיצוב בית בישראל לתושבי חו"ל

 

הבית שלך בישראל

עשיתי זאת פעמים רבות, ואני מבינה את המקום שלך. הצורך למצוא בית או דירה ראויים לרכישה, להיות בטוחים שהמיקום טוב, שהמחיר הולם, שהפוטנציאל שווה את זה. למצוא מעצבת ובעלי מלאכה לשיפוץ/בניה ולעצוב הפנים, לנצח על העבודה ולוודא שהיא נעשית כראוי ולשביעות רצונכם- וכל זה בשלט רחוק כאשר אתם חיים מעבר לים. זה נשמע כמו חלום, ולאו דווקא חלום טוב…

כדוברת אנגלית מבית, שמבינה את המנטליות, וכמעצבת פנים בעלת נסיון שמכירה את שוק הנדל"ן ועיצוב הפנים בישראל, אני מציעה שרות שהוא כל זה, ואף יותר.

בפרוייקט שכזה אני משמשת בעבורכם גם כגורם המתכנן וגם כלקוח.  אני נוסעת לראות את הדירה ולעקוב אחר ההתקדמות בבניה/בשיפוץ, בוחרת את החומרים, נפגשת עם אנשי המקצוע, מתווכחת איתם ועומדת על שלמותו של כל פרט- בשבילכם. אני מנהלת את תקציב הרכישה והבניה/שיפוץ שלכם, תוך שקיפות מלאה. ובגדול, מהווה מישהו משלכם- מישהו שאתם יכולים להבין אותו ולסמוך עליו שידאג לכספכם, לאינטרסים שלכם ולתמורה שאתם מקבלים.

במידה ויש צורך אלווה אתכם כבר בתהליך החיפוש ובחירת הדירה הראויה. במידה והדירה כבר נרכשה, אכנס לתמונה מיד לאחר מכן.

השרות שהסטודיו מציע לכם יכלול ליווי בכל שלב:

  • - הכנת הפרוגרמה- לאיזו מטרה ישמש הנכס
  • - הכנת תוכניות ושרטוטיםבחירה ורכישה של חומרים
  • - הכנת תוכניות עבודה
  • - הכנת כתב כמויות
  • - יציאה למכרז לבחירת קבלן
  • - בחירת בעלי מלאכה איכותיים
  • - פיקוח על העבודה בשטח
  • - נקיון בתום הבניה
  • - שרות הום סטיילינג מלא- מבחירת ריהוט וטקסטיל ועד לדקורציה, אביזרים, כלים ופריטים שימושיים-תפקודיים ככלי מטבח, מגבות ומצעים
  • - ברכישת דירה מקבלן, בה אין צורך בתהליך של בחירת קבלן ובעלי מלאכה- נשתלב בהכנסת שינויים בתוכניות (במידה ויש צורך) בבחירת החומרים, בפיקוח על תהליך הבניה ובהלבשת הבית עד לפרט האחרון.

כחלק מהשירות המיוחד שאני מעניקה ללקוחותי תושבי חו"ל, מנהל משרדי את החשבונות של פרוייקט כזה במלואו, תוך דייקנות ובהתאם לתקציב שהוגדר מראש. ניהול ספר הזמנות וחשבונות, בקרה על תשלומי ספקים וחומרים, תיעוד המסמכים, עמידה מול הבנקים וכו'- כאשר כל זה נעשה בצורה יסודית, מאורגנת, ומסודרת ומדווח ללקוח.

בכל שלב של העבודה, תשותפו על ידי באופן יסודי ועקבי. אני שולחת תמונות און ליין מאתר הבניה/השיפוץ כדי שתחוו את התהליך וההתקדמות, משתפת בתמונות של חומרים- ריצוף, חיפויים, גופי תאורה, ריהוט ואביזרים- כדי שנוכל להחליט ולבחור יחד. כך תרגישו שותפים מלאים לתהליך ותהיו רגועים שהבית ההולך ונבנה אכן יהיה כפי שחלמתם אותו.

במידה וחלה טעות בחומר שסופק או באיכותו (דבר שקורה לעיתים קרובות בבניה/שיפוץ), אני נמצאת במקום כדי לאתר את הבעיה ומגנה על האינטרס שלכם באסרטיביות, על מנת שנצליח להגיע לתוצאה המיטבית.

בסופו של דבר אתם נמצאים מורווחים מכל העולמות: מעורבים ושותפים לכל שלב, בוחרים ומשפיעים, כאשר העבודה בפועל מתרחשת כאן, הרחק מכם, מבלי שתחושו מאמץ, תסכול או חוויות קשות האופייניות לתהליכים שכאלו.

 

buy essay english essay writing write essay for me online essay writer