לקוחות ממליצים

משפחת מזרחי, ירושלים

אביבה יקרה,
אני חייבת לומר לך שבהתחלה התלבטתי בנוגע למעצבת,  חשבתי שאולי נכון יותר להשקיע את הכסף  בשיפוץ עצמו  ובריהוט. באיזשהו מקום חשבתי שזה אולי בזבוז להשקיע בעצות לעיצוב, אני כבר אחשוב לבד,  אלקט רעיונות מפה ומשם…
אני כל כך שמחה שבסופו של דבר הקשבתי לאינטואיציה שלי, ולא ויתרתי.
לפספס את הרעיונות שלך לעיצוב ולשיפוץ הבית היה יכול להיות טעות עם הרבה השלכות.
יום יום אני מסתובבת בבית ומבינה שוב ושוב כמה חכמה יש בכל פרט שעיצבת וייעצת.

כמובן לא היה שום סיכוי שבעולם שתהיה לי הסבלנות לחפש את ההתאמות המדוייקות של הטפטים,  הפרקט,  הצבע לקיר ומשם הספות… זה פשוט לא היה קורה,  וכל היופי והפוטנציאל שיש בדירה הזו הזה היה נגוז….
הנעימות שבך, הזמינות שלך,  ההקשבה למה שחשוב לנו,  המקצועיות הלא מתפשרת שלך, היכולת להקדיש כל כך הרבה מחשבה לפרטים קטנים וגדולים,  זה פשוט משהו נדיר בעיני.  לא פעם רועי ואני אמרנו לעצמנו "איזה מזל שיש את אביבה… לא היינו מסוגלים לחשוב כל כך הרבה!!"

ומה שהכי מגניב זה הבונוס שמגיע עם זה!!! עצם העובדה שבילינו איתך יצר גם בי תודעה לעיצוב ולימד אותי כמה כללים שמלווים אותי יום יום,  ואני ממשיכה לבחון בעין של מעצבת את כל שאר הדברים גם ברמה היומיומית (אפילו מגבות מטבח, מצעים וסלסלת ירקות…) אגב,  משם נולד השולחן סלון שעיצבתי…. וגם מנורת תקרה לחדר ילדים!

אני מודה לעצמי שלא ויתרתי,  לבעלי שזרם עם הרעיון שלי ולך על היותך את!
מצפים לעיצוב בית חלומותינו בקרוב אמן
בשמי ובשם רועי, מודים מעריכים ומוקירים

רועי וליאת מזרחי

משפחת גרין, אפרת

 

כשהחלטנו לפנק את ביתינו החדש בעיצוב פנים, נפגשנו עם מספר מעצבות, ואביבה מצאה חן בעינינו במיוחד. ניכרו בה האהבה למקצוע, חוש אסתטי מפותח, לצד יכולת אירגון שהרשימה אותנו מאוד. ראינו שהיא יודעת על מה היא מדברת, ושהיא זאת שתוכל להפוך את הבית החדש שלנו למה שדימיינו.

אביבה ענתה על כל הציפיות ויותר מכך. היא הבינה מיד את הטעם שלנו, וידעה לגשר בין הסגנונות השונים. היא הכירה את כל המקומות הנכונים לקניית רהיטים ופריטי עיצוב מותאמים לסגנון וזה לזה, וקבעה לו"ז מסודר לשיפוצים ולקניות. היא ביקרה מספר פעמים בבית המיועד כדי לחוש אותו, ולבצע מדידות מדויקות. היא לא ויתרה כאשר היה נראה שצריך להשקיע עוד קצת כדי להגיע לתוצאה מושלמת, ועם זאת ידעה היכן אפשר וכדאי לקצץ ולהתגמש כדי להישאר במסגרת התקציב. היא נתנה תמיד מספר אפשרויות מבחינת סגנון ותקציב ואיפשרה לנו לבחור מתוכן. היא השקיעה מעל ומעבר בהגעה לבית בזמן השיפוץ, ובפיקוח על בעלי המקצוע שיבצעו עבודה איכותית ומקצועית. יחד הגענו לתוצאה נקיה ואלגנטית, ולעיצוב חמים וכפרי ועם זאת מתוחכם ועכשווי.

אביבה ביצעה את הכל ברוח טובה, בנעימות ובחיוך, והייתה מאוד-מאוד הוגנת איתנו מבחינת המחיר. אביבה מקצועית, אדיבה, בעלת מוסר עבודה וישרה, ואני יכולה להעיד שהיא באמת שמה את הלקוח בראש סדר העדיפויות שלה – חשוב לה יותר מכל שהבית יצא מעוצב ומוקפד ושהלקוח יהיה מרוצה.

המלצתי עליה כבר לכל חברותיי, וממליצה בחום גם לכם. רק אביבה.

שרית גרין, אפרת.

משפחת פלהיימר, ירושלים

 

אביבה יקרה,

רצינו להביע במספר מילים / תודה עמוקה על שירות מקסים

על יחס חם אמפתיה והתחשבות / שמשולב בידע כישרון ומקצועיות

על תכנון מדוקדק בצורה יסודית / והברקות שניצלו נתונים מקסימלית

תחילה חלוקת החלל בהרבה הגיון / ואנו נדהמים ממקוריות הרעיון

ובעיות של מיקום שצריכות פתרון / (כי רוצים להכניס ולהכניס -ואין מקום)

ואת מגיע עם תכנון גאון  / משהו שיגעון

אך אם זאת פשוט לביצוע ואפשרי / שנאחז בקרקע המציאות, ולא בדיוני

לאחר תכנון מקיף ויסודי / הגענו לשלב הביצוע המעשי

וגם שם נתגלתה אמפתיה המון / סבלנות ואורך רוח מעל לכל דמיון

לא ויתרת עד שהגענו לצבע הנכון / גם אם ביקרנו בחנות בפעם המיליון

וישבת עם מי שצריך  – בעלי מלאכה / והסברת והקשבת לעוד דעה

ולצרכינו התייחסת בהרבה הבנה / והרגשת אותנו מה מתאים ומה…

והיית  שם בשבילנו תמיד זמינה / עם כל הלב וכל הנשמה

ללוות עד הפרטים הקטנטנים / וההתאמה היתה מושלמת בין כל הרהיטים

בין כיסא לנברשת, שולחן לספריה / ומגבת מגולגלת לצד פרחים בפינה

והכל יפה כ"כ מדהים  / והעיקר פשוט מתאים

ולא נחת ולא שקטת עד שיצא מושלם / אביבה אין כמוך בעולם!!

מעריכים ומודים – איציק ומעין

 

 

משרדי שלבים – ג. שאול ירושלים

 

אביבה היקרה,

פרויקט בניית המשרד יצא לפועל לאחר ששכרנו מגרש חנייה מוזנח, ארבע קירות, עמודים וחלל גדול. שכרנו את שירותייך וכבר בפגישה הראשונה גרמת לנו להאמין שאפשר להפוך את החלל הקיים למשרד נעים עם הרבה פינות עבודה ולמקום שכיף כל יום לבוא לעבוד בו.

בנית לנו קונספט מתוך חיבור שלך לתכני המשרד ושירותיו העוסקים במניעת נשירה של תלמידים ממערכת החינוך ורצית לייצר משרד שמשדר צמיחה. מנקודה זו יצאנו לדרך.

השקעת שעות וימים בתכנון יצירתי למבנה מורכב (חלל גדול עם חלון אחד), ובבחירת חומרים וצבעים מתאימים, מהפרקט ועד התאורה, כל פרט ופרט, הכל במקום הנכון ובמינון המתאים, מתוך רגישות לאופי המקום ולתקציב המוגבל. עד היום (שלש שנים אחרי), כל אחד שנכנס למשרד בפעם הראשונה נדהם מהתכנית המושקעת, מהניצול המרשים והעיצוב המיוחד שנוסך אווירה נעימה בצוות ותחושה של ביתיות.

מאז המעבר למשרד – הארגון בצמיחה מתמדת ויש לך זכות וחלק בכך.

אנו ממליצים עליך בחום! הרווחת ביושר את הערכתנו הרבה על המקצועיות, הירידה לפרטים, הסבלנות אין קץ והכבוד שאת רוחשת ללקוחותייך מתוך הקפדה על שרות מסור ונעים.

אנו שולחים לך ברכותינו כי ביתך יהיה תמיד מלא שמחה ותזכי לראות רק ברכה והצלחה בחומר ורוח!

משפחת מלמד, ירושלים

 

אנו מודים לך על שהענקת לנו לווי מקצועי לכל אורך השיפוץ, באדיבות ובמסירות.

העבודה המשותפת איתך היתה תהליך של יצירה, ואנו מעריכים את היותך זמינה לשאלותנו, להתייעצויות ולשיתוף בהתלבטויות, לכל האורך.

במסגרת השיפוץ, היית קשובה לרצונות ולצרכים שלנו באופן המאזן בין המלצותייך המקצועיות לרצונותינו ולטעמנו.

השירות שהענקת לנו כלל רמות תכנון שונות: מ'כתב כמויות' ועד התמודדות עם סוגייות עיצוביות ספציפיות על ידי הפקת 'מודלים' תלת-מימדיים ממוחשבים אשר הציגו בפנינו את האופציות, ועזרו לנו לקבל החלטות.

קבלנו לווי אשר תירגם את רצונותינו והדברים החשובים לנו לעיצוב שהוא גם פרקטי וגם אסטטי וברוך ה' אנו נהנים מפירות עבודתנו המשותפת בכל יום.

בהערכה רבה, משפחת מלמד

 

buy essay english essay writing write essay for me online essay writer